NALKAPON'un Altılı Ganyan Tahmini

         Öncelikle Sizlere Dün Danakay ve Tekero'yu Tek Verip Altılıyı Bulduramamanın Üzüntüsü İçindeyim.Kısmetse Bugün Bu Şanssızlığı Yeneceğiz...Tahminlerime Gelince ; 

1.AYAK = Ben burda sizlere AŞTİKO'dan bahsetmek istiyorum.Gerçektende çok güçlü bir kan hattına sahip.Annesi ASLİKO'da İSLAMBOL gibi güçlü atları geçme başarısı göstermniş kuvvetli bir safkandır.Çok yapılı e güçlü bir at olduğunu gördüğüm safkanın kazanmasını bekliyorum.Ama rakip olarakta Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük şampiyonlardan biri olan JHONNY GUITAR'ın yavrusu KLUBNIKA ve idman pistinde iyi gördüğüm TAFFY olacaktır.

2.AYAK= Altılı ganyanın ikinci ayağında ilk yarışını muhteşem bir sprintle süper  bir yarışla kazanan ÖZGÜL diyorum.Rakip MASKE,CILVE,ÇAPANKIZI ve ALTINTOP olacaktır.Bomba ATAKLI.

3.AYAK= Son yarışında son 200'e kadar mücadeleden düşmeyen ve uzun aradan sonra nefessizliğe rağmen süper durumda olduğunu gözlediğim ve idman pistinde harika durumdda olduğuna gördüğüm BAYKOCA kazanacaktır diyorum.Ben tek derim.Siz ne tutuyosanız yazın.Bende Tek koşar.

4.AYAK=Günün en büyük iktramiyeli ANADOLU TR. İŞLETMESİ KOŞUSU'nda ben 6 yarıştır tek yazıpta getiremediğim ŞİRİNOĞLU'nu yine tek öneriyorum.At o kadar formda, o kadar kaliteliki hala yarış kazanamamasına akıl,sır erdiremiyorum.Kazanana kadar tek diyorum.Banko.!

5.AYAK=Ben şahsen JALA'nın kazanacağına inanıyorum.Fakat rakip arıyorsanız MAJESTİC COLT,SAM LAND,ARİF ve YENİÇERİ diyorum.

6.AYAK= Günün son kuşusunda bir önceki yarışında SALİOR  MAN'i 2 boy ayırma başarısı gösterip,son yarışında ise fazla kapanmasının cezasını çekmiş olan ALBRUZ bu sefer aynı hataya düşmez derim.Rakipleri çok fromda eküriler CLASSIC COMMAND,WOOBLE FOAL,OZANIM ve AFRICAN IMAGE olacaktır.Bomba HIGHIST VITESSE olacaktır.

Hepinize bolşanslar dilerim...

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

  1-3-4/6-4-2-3-1-5-/1/3/3-2-4-5-11/1-10-3-2-4-8